Opis produktu

Jednym z największych atutów tej inwestycji jest doskonała lokalizacja. Budynek stoi w ścisłym centrum miasta, dzięki czemu ma świetne warunki komunikacyjne. Ze względu na bliskość stacji metra Powiśle, mostu Świętokrzyskiego oraz sieci autobusów, którymi można dostać się na Pragę i do wszystkich dzielnic prawobrzeżnej Warszawy, trudno o lepszy adres w Warszawie. Umiejscowienie budynku na skrzyżowaniu ulic, które stanowią ruchliwy ciąg komunikacyjny, pozwala pracownikom oraz klientom na łatwy dostęp oraz stanowi dodatkowy atut marketingowy.

Budynek zlokalizowano w ścisłym centrum, w rozwijającej się dzielnicy Powiśle – nieopodal najważniejszych instytucji biznesu, jak również reprezentacyjnych ulic Warszawy – Nowy
Świat/Krakowskie Przedmieście, które dzieli od Carpathii zaledwie dziesięciominutowy spacer. Dzięki drugiej linii metra, Carpathia ma wyjątkowo dogodny dostęp do transportu miejskiego. Stacja Centrum Nauki Kopernik znajdzie się tylko 400 m od Carpathii. Łatwo też dojechać tu samochodem, wybierając Wisłostradę, most świętokrzyski lub ulicę Świętokrzyską.

Carpathia Office House dysponuje 4 705 m2 GLA powierzchni do wynajęcia. Budynek będzie miał 5 piętr oprócz partera i 2 kondygnacji podziemnego parkingu, gdzie będą aż 40 miejsca postojowe.
Strona internetowa: www.carpathia-office.pl

Pobierz Property Particulars

Pobierz specyfikację techniczną

Pobierz broszurę