Opis produktu

Zabłocie Business Park to nowoczesny park biurowy klasy A, który jest obecnie realizowany przy ulicach Gustawa Herlinga Grudzińskiego / Zabłocie / Romanowicza.

Jest on zlokalizowany w przechodzącej rewitalizację dzielnicy Zabłocie – położonej najbliżej w stosunku do ścisłego centrum miast niecentralnej dzielnicy biznesowej.

Zabłocie Business Park dzięki swojej lokalizacji przy linii szybkiego tramwaju oraz dwupasmowej trasie szybkiego ruchu, jest łatwo dostępny zarówno dla osób korzystających z komunikacji publicznej, jak i dla tych używających własnych środków transportu.

Budynek A – posiadający około 11 274,05 m2 GLA powierzchni biurowej i usługowej (w parterze), którego budowa już trwa – planowany termin zakończenia to kwiecień 2017 roku.

Budynek B – posiadający około 14 470,50 m2 GLA powierzchni biurowej; powstanie w drugim etapie. Wraz z budową tego budynku możliwa jest realizacja 4-ro piętrowej biurowej przełączki łączącej Budynki A i B na piętrach od 2-giego do 6-tego włącznie, w taki sposób, iż typowe, połączone piętro Budynków A i B będzie miało nieco ponad 4 300 m2 GLA na jednym poziomie.

Każdy z budynków będzie posiadał 2 poziomowy garaż podziemny.

Pobierz Property Particulars

Pobierz broszurę